anglictina, slovencina, anglicky jazyk, slovensky jazyk, kurzy, doucovanie, jazykove kurzy, jazykové kurzy, skola, skolka, materska skola, zakladna skola, jergencova, jergencová, andrea, anglický jazyk, angličtina, slovenský jazyk, slovenčina, kurz, jazykový kurz, doučovanie, výučba, doučovanie, škola, škôlka, materská škola, základná škola, dieťa, dospelý, príprava na prijímacie skúšky, cudzinec, ajaj english, slovak for foreigners, piesočná, západná, rádiová, radlinského, vrútocká

Oznamy27. októbra 2020

Od novembra budeme opäť pripravovať videolekcie pre deti, ktoré mali na jar u detí veľký úspech a mnohí rodičia ich deťom púšťajú aj v týchto dňoch. Každý týždeň pripravíme 1 videolekciu, ktorá bude prístupná na stránke, kde sa budeme snažiť deťom sprístupniť aj iné aktivity.

Môžete si pozrieť jeden z videoslovníkov na ukazka.ajaj.sk, ktoré sme pripravovali na jar, aby ste si vedeli približne predstaviť ako môže výuka pre deti vyzerať. Videolekcie budú zostavené tak, aby čo najvernejšie pripomínali naše lekcie v škôlkach aj s priestorom pre reakciu detí.

Cena za prístup k týmto lekciám a doplnkovým materiálom je 25 eur za 3 mesiace.

Pre prihlásenie sa na takúto formu aktivít, poprosíme vyplniť prihlášku na prihlaska.ajaj.sk

Po vyplnení prihlášky Vám pošleme platobné údaje a po uhradení platby dostanete informácie o stránke kde videolekcie nájdete a Vaše prístupové heslo. Zároveň Vám poskytneme informácie ako tieto videolekcie deťom sprístupniť a sme pripravené s Vami konzultovať Vaše prípadné otázky.

Ak by sa stalo, že sa budeme môcť vrátiť k výuke priamo v škôlkach tak Vám bude alikvótna časť odpočítaná z kurzovného.

12. októbra 2020

Vážení rodičia, milé deti,
v zmysle aktualizovaných (11.10.2020) podmienok prevádzky materských škôl vydaných Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR, sa prerušuje výučba anglického jazyka do odvolania. Počkáme na vývoj situácie a o pokračovaní výuky prezenčnou formou jazykových kurzov v 1. polroku školského roku 2020/2021 Vás budeme informovať v najbližšom období.